atik nakliye

ADR Taşımacılık

Atik Taşımacılık, AB normlarına sahip öz mal filosu ile Türkiye'nin tüm illerinde tehlikeli madde taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Filosunun tamamı ADR’li Çekici ve Tankerlerden oluşan Atik Taşımacılık, Müşterilerin talebine göre, 36,000 LT ye kadar ADR’li Tanker ile Ulusal karayolu taşımacılığı yapmaktadır.

Atik Taşımacılık yaş ortalamaları 2 olan ve tümü Euro 5- Euro 6 standartlarında çevre dostu araçlar günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilir ve size yükünüzü izleme imkânı sunar.

Atik Taşımacılık, Avrupa standartlarında C2 Yetki belgesine kayıtlı araçları ile komple olarak Likit (dökme) ithalat ve ihracat taşımacılığı hizmeti vermektedir. Tüm araçlarında tehlikeli madde taşımacılığına uygun belge (ADR) ve donanım bulunmasına ek olarak; tamamı CMR sigorta kapsamında gerçekleştirilen seferlerin sürücülerinin hepsi tehlikeli madde taşımacılığı sertifikasına sahiptir.

Atik Taşımacılık, Türkiye sınırları içinde tehlikeli ve tehlikesiz madde taşımalarında uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Atik Taşımacılık taşımacılık stratejisi; müşterilerinin ürünlerini; istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur. Atik Taşımacılık, konusunda uzman, eğitimli personeli ve modern filosuyla ürünlerin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar. Ürünlerin özelliğine göre doğru araç ve ekipmanlar ile organizasyonlar yapan Atik Taşımacılık, Proje bazlı ve sefer bazlı özel uzmanlık gerektiren taşımları gerçekleştirmektedir.

whatsapp
×